Pojištění majetku a odpovědnosti není žádný nadstandard. Pojištění majetku přináší řadu možností, jak váš majetek co nejlépe zajistit proti následkům nahodilých událostí. Zahrnuje pojistná rizika, která potenciálně ohrožují váš movitý i nemovitý majetek. Pojištění odpovědnosti pak chrání přímo vás před újmou, kterou můžete způsobit třetí osobě. S našimi pojistnými produkty vám sestavíme pojištění majetku a odpovědnosti tak, aby plně odpovídalo vašim představám a pokrývalo všechny vaše potřeby.

Pojištění stavby

Chraňte s námi svůj domov. Pojištění stavby můžete sjednat buď jako samostatné pojištění nebo společně s pojištěním vaší domácnosti či pojištěním odpovědnosti na jedné smlouvě.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti ochrání vybavení vašeho bytu či domu proti všem důležitým rizikům. S naší pomocí získáte pocit bezpečí, který vám může dát jedině váš domov.

Pojištění bytových domů

Pojištění bytových domů poskytuje pojistnou ochranu domu nejen proti živelným nebezpečím, ale také proti mnoha dalším rizikům. Díky chytré struktuře pojištění nemusíte platit pojistné za pojistná rizika, která váš bytový dům reálně neohrožují.

Pojištění chat a chalup

Hledáte pojistnou ochranu pro svou chatu nebo chalupu? Máme chytré pojištění pro všechny majitele rekreačních staveb. Mimo to můžete pojistit také rekreační domácnost a hodit tak za hlavu obavu z odcizení či poškození vybavení a jiných součástí rekreačních objektů.

Pojištění odpovědnosti

Zažeňte své obavy. Pokryjeme vám újmu způsobenou jinému v mnoha oblastech.

Pojištění psů

Pojištění psů Hafan myslí na vašeho čtyřnohého kamaráda. Zahojí výdaje za jeho léčbu.

Kontaktní formulář

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Kde nás najdete